Для ECDIS систем

Electronic Navigational Chart Cells

На цій сторінці ви можете завантажити останню версію національної колекції навігаційних карт у вигляді файлу базового диска даних «BASE Disk» та файл «UPDATE Disk» з їх оновленнями.

Вказані файли створені відповідно до вимог стандарту МГО S-63 «IHO Data Protection Scheme» і використовуються  в електронних картографічно-інформаційних системах ECDIS визначеного типу.

Файл «UPDATE Disk» буде оновлюватися з випуском чергового офіційного видання Повідомлення мореплавцям України (ПМ України).

Послуги на окремі карти, як і терміни їх використання, можуть бути обрані користувачем у будь-якій комбінації тривалістю 3, 6, 9 або 12 місяців.

    Вартість послуги для однієї електронної карти становить:
  • на 12 місяців – 495,00 грн, включаючи ПДВ 82,50 грн;
  • на 9 місяців – 445,50 грн, включаючи ПДВ 74,25 грн;
  • на 6 місяців – 346,50 грн, включаючи ПДВ 57,75 грн;
  • на 3 місяці – 225,00 грн, включаючи ПДВ 37,50 грн.

BASE Disk

Файл «BASE Disk» може перевидаватись за наявності критичних змін у стандартах МГО, при досяганні граничного розміру файлу оновлення та у разі виявлення несанкціонованого використання (злому) даних.

UPDATE Disk

Файл «UPDATE Disk» є накопичувальним і послідовним щодо оновлень електронних карт. Якщо один з файлів оновлень не було завантажено, то останній актуальний файл «UPDATE Disk» буде містити всі дані згідно з опублікованими ПМ України від створення базового файлу до останнього оновлення.

За детальнішою інформацією звертайтеся

Приклад для ECDIS систем:

Transas Navi-Sailor
eGlobe G2
Furuno ECDIS