Океанографічні атласи

«Океанографічний атлас Чорного та Азовського морів» № 601

Океанологічний Центр Національної академії наук України і державна установа «Держгідрографія» Міністерства інфраструктури України презентують «Океанографічний атлас Чорного та Азовського морів». Цей Атлас – перший в Україні спеціалізований комплексний картографічний твір такої спрямованості, який став вагомим результатом багаторічної творчої співпраці українських океанологів, гідрографів і картографів.

Океанографічний атлас містить комплексну наукову інформацію про стан середовища і основні особливості Чорного та Азовського морів. Тут поміщено карти, створені з використанням найповніших масивів даних, які з високим ступенем деталізації відтворюють океанологічні, кліматичні, гідрологічні, гідрографічні та інші характеристики цих морів.

Атлас стане корисним для інформаційного забезпечення морегосподарської діяльності і наукових досліджень у Чорноморсько-Азовському регіоні та підтримки управлінських рішень, що приймаються адміністраціями різного рівня, а також джерелом необхідної інформації для керівників, спеціалістів-практиків, наукових працівників, викладачів і студентів відповідного фаху.

ЗМІСТ