Океанографічні атласи

«Океанографічний атлас Чорного та Азовського морів» № 601

Океанологічний Центр Національної академії наук України і державна установа «Держгідрографія» Міністерства інфраструктури України презентують «Океанографічний атлас Чорного та Азовського морів». Цей Атлас – перший в Україні спеціалізований комплексний картографічний твір такої спрямованості, який став вагомим результатом багаторічної творчої співпраці українських океанологів, гідрографів і картографів.

Океанографічний атлас містить комплексну наукову інформацію про стан середовища і основні особливості Чорного та Азовського морів. Тут поміщено карти, створені з використанням найповніших масивів даних, які з високим ступенем деталізації відтворюють океанологічні, кліматичні, гідрологічні, гідрографічні та інші характеристики цих морів.

Атлас стане корисним для інформаційного забезпечення морегосподарської діяльності і наукових досліджень у Чорноморсько-Азовському регіоні та підтримки управлінських рішень, що приймаються адміністраціями різного рівня, а також джерелом необхідної інформації для керівників, спеціалістів-практиків, наукових працівників, викладачів і студентів відповідного фаху.

ЗМІСТ

З метою ознайомлення широкого загалу користувачів з продукцією Установи та їх наочного інформування про загальне географічне розташування і картографічне навантаження карт, на сайті розміщено зображення офіційних навігаційних карт.

Усі картографічні зображення є загальнооглядовими і не придатні для використання в навігаційних цілях. Установа не несе відповідальності за їх використання не за призначенням.

Наша адреса:

проспект Л. Каденюка, 23, к. 513, м. Київ, 02094
: (+380–44) 292–64–44
office@charts.gov.ua


Замовлення продукції:
: (+380–44) 292–61–28

sale@charts.gov.ua

Зворотній
зв'язок