Довідкові карти

Схема нарізки карт

№ 3003 «Карта часових поясів світу»

Презентована Карта часових поясів світу дає сучасне уявлення про систему поясного часу.

Вона відображає поділ земної поверхні на часові пояси, показує межі часових поясів на суходолі та у відкритому морі, дозволяє визначити час, в якому перебуває людина. Біля верхньої і нижньої рамок позначено нумерацію поясного часу. Від верхньої до нижньої рамки через континенти і моря простягаються межі часових поясів. Текст на карті надає необхідні поняття про систему часових поясів для розуміння користування картою і вміння визначення часу.

Карта стане у нагоді школярам, студентам спеціалізованих закладів, судноводіям, туристам, мандрівникам, організаціям та усім зацікавленим у цій інформації.

Карта видана двома мовами - українською та англійською.

№ 3002 «Природно-заповідні території та об’єкти у водах України Чорного та Азовського морів»

Схема нарізки карт

«Природно-заповідні території та об’єкти у водах України Чорного та Азовського морів» - довідкова карта, яка відображає природно-заповідний фонд України в межах узбережжя материкової частини, Кримського півострова та територіальних вод України.

Карту створено з метою забезпечення мореплавців додатковою інформацією про розташування територій та об'єктів природно-заповідного фонду України у водах Чорного та Азовського морів, сприяння запобіганню забруднення морського середовища та збереження природних ресурсів морів.

На карті масштабу 1:900 000 показано природно-заповідні території та об’єкти міжнародного, загальнодержавного та місцевого значення у зоні відповідальності України.

Зміст основної карти доповнюють врізки масштабу 1:500 000 районів найбільшої щільності природоохоронних територій та об’єктів.

Призначається карта для широкого кола користувачів, особливо зацікавить тих, чия діяльність пов’язана з використанням та збереженням природних ресурсів Чорного та Азовського морів.

Карта видана двома мовами - українською та англійською.

З метою ознайомлення широкого загалу користувачів з продукцією Установи та їх наочного інформування про загальне географічне розташування і картографічне навантаження карт, на сайті розміщено зображення офіційних навігаційних карт.

Усі картографічні зображення є загальнооглядовими і не придатні для використання в навігаційних цілях. Установа не несе відповідальності за їх використання не за призначенням.

Наша адреса:

проспект Л. Каденюка, 23, к. 513, м. Київ, 02094
: (+380–44) 292–64–44
office@charts.gov.ua


Замовлення продукції:
: (+380–44) 292–61–28

sale@charts.gov.ua

Зворотній
зв'язок