Річкові карти

Схема нарізки карт Дніпра
Дніпро
Схема нарізки карт Дунаю
Дунай
Схема нарізки карт Південний Буг Південний
Буг
On-line каталог On-line
каталог

Призначенням навігаційної карти є забезпечення судноводіїв навігаційно-гідрографічною інформацією для безпечного судноплавства.

Ми розробляємо та видаємо на базі новітніх комп’ютерних технологій традиційні паперові та електронні річкові навігаційні карти.

Річкова навігаційна карта (РНК) — традиційна складова вирішення завдань судноводіння, а також вивчення, аналізу та вибору даних про навігаційно-гідрографічну обстановку на річках. На ній, залежно від масштабу і призначення, з різною детальністю показано берегову смугу з елементами навантаження, рельєф річкового дна (відмітки глибин та ізобати), навігаційні небезпеки, ґрунти дна, ЗНО, навігаційні орієнтири, фарватери, заборонені та небезпечні райони, а також інші елементи, необхідні для забезпечення безпеки судноплавства.

Електронна річкова навігаційна карта (ЕРНК) — це відповідним чином організований набір даних, що є моделлю ділянки земної поверхні, сформований з урахуванням законів картографічної генералізації у прийнятій системі координат і висот, іншими словами, — це закодований опис географічної реальності, що візуалізується на екрані монітора за допомогою програмних і апаратних засобів електронної картографічної системи.

Усі карти відповідають вимогам сучасності завдяки своєчасному нанесенню коректури.

Електронні річкові навігаційні карти містять усю необхідну для безпечного судноплавства картографічну інформацію та відповідають чинним міжнародним стандартам, основним з яких є стандарт Inland ECDIS Standard, спільно впроваджений Міжнародною гідрографічною організацією, Центральною Комісією з навігації по Рейну та Економічною комісією ООН по Європі для карт внутрішніх водних шляхів.

Електронні річкові навігаційні карти видання ДУ «Держгідрографія» приведено до вимог стандарту Inland ECDIS ver. 2.0.

З метою ознайомлення широкого загалу користувачів з продукцією Установи та їх наочного інформування про загальне географічне розташування і картографічне навантаження карт, на сайті розміщено зображення офіційних навігаційних карт.

Усі картографічні зображення є загальнооглядовими і не придатні для використання в навігаційних цілях. Установа не несе відповідальності за їх використання не за призначенням.

Наша адреса:

проспект Л. Каденюка, 23, к. 513, м. Київ, 02094
: (+380–44) 292–64–44
office@charts.gov.ua


Замовлення продукції:
: (+380–44) 292–61–28

sale@charts.gov.ua

Зворотній
зв'язок