Для ECDIS систем

До уваги користувачів
картографічно-інформаційних систем ECDIS!

Увага!

Для запобігання критичному збільшенню файлу оновлення «UPDATE Disk» з 1 січня 2022 року на сайті буде оновлено базовий диск даних «BASE Disk» національної колекції навігаційних карт.

Менший розмір файлу оновлення дозволить користувачам зменшити витрати на зв'язок та швидко завантажувати дані в ECDIS.

Усім користувачам будуть надані нові «Permit» для подальшої роботи з «BASE Disk».

Для забезпечення безпеки судноплавства необхідно перезаписати базовий диск «BASE Disk» на своїх ECDIS після 1 січня 2022 року.

29.11.21

Electronic Navigational Chart Cells

На цій сторінці ви можете завантажити останню версію національної колекції навігаційних карт у вигляді файлу базового диска даних «BASE Disk» та файл «UPDATE Disk» з їх оновленнями.

Вказані файли створені відповідно до вимог стандарту МГО S-63 «IHO Data Protection Scheme» і використовуються  в електронних картографічно-інформаційних системах ECDIS визначеного типу.

Файл «UPDATE Disk» буде оновлюватися з випуском чергового офіційного видання Повідомлення мореплавцям України (ПМ України).

Послуги на окремі карти, як і терміни їх використання, можуть бути обрані користувачем у будь-якій комбінації тривалістю 3, 6, 9 або 12 місяців.

    Вартість послуги для однієї електронної карти становить:
  • на 12 місяців – 780,00 грн;
  • на 9 місяців – 708,00 грн;
  • на 6 місяців – 600,00 грн;
  • на 3 місяці – 360,00 грн.

BASE Disk

Файл «BASE Disk» може перевидаватись за наявності критичних змін у стандартах МГО, при досяганні граничного розміру файлу оновлення та у разі виявлення несанкціонованого використання (злому) даних.

UPDATE Disk

Файл «UPDATE Disk» є накопичувальним і послідовним щодо оновлень електронних карт. Якщо один з файлів оновлень не було завантажено, то останній актуальний файл «UPDATE Disk» буде містити всі дані згідно з опублікованими ПМ України від створення базового файлу до останнього оновлення.

За детальнішою інформацією звертайтеся

З метою ознайомлення широкого загалу користувачів з продукцією Установи та їх наочного інформування про загальне географічне розташування і картографічне навантаження карт, на сайті розміщено зображення офіційних навігаційних карт.

Усі картографічні зображення є загальнооглядовими і не придатні для використання в навігаційних цілях. Установа не несе відповідальності за їх використання не за призначенням.

Наша адреса:

проспект Л. Каденюка, 23, к. 513, м. Київ, 02094
: (+380–44) 292–64–44
office@charts.gov.ua


Замовлення продукції:
: (+380–44) 292–61–28

sale@charts.gov.ua

Зворотній
зв'язок